Význam vody

Voda a tělo - neoddělitelná kombinace

Voda není pro naše tělo jen zdravá, je naprosto nezbytná! Správná funkce každého důležitého orgánu v každém těle závisí na adekvátním přísunu a dobré kvalitě vody. Není to překvapující vzhledem k tomu, že přibližně dvě třetiny našeho těla tvoří voda.

Vzhledem k tomu, že množství potřebné vody se liší od člověka k člověku, je důležité pochopit, jak voda v těle funguje. Naučit se naslouchat svému tělu a porozumět tomu, co pro vás může voda udělat, zajistí, že vaše tělo dostane to, co potřebuje, aby bylo zdravé a vitální.

Voda hraje rozhodující roli při regulaci tělesné teploty a přenosu živin po celém těle. Je třeba ji neustále obměňovat, protože v průměru denně ubyde jeden šálek pouze samotným dýcháním! Dalších devět šálků vody ztratíte potem, močí a dalšími normálními tělesnými funkcemi. Pití správného množství vody zabrání tomu, aby naše tělo zbytečně dehydratovalo. I malá dehydratace může vést k obtížným a vleklým zdravotním problémům. Stačí tři dny bez přísunu vody a člověk umírá.

voda
Voda v lidském těle

Víte že...

se lidské tělo skládá až ze 70% z vody???
Bez vody bychom nevydrželi déle jak 3 - 4 dny.
Nejvíce vody obsahují mozek, srdce, krev, játra, ledviny, plíce, svaly a pleť.

Vyzkoušejte IONIZOVANOU VODU

Pokud se snažíte zůstat správně hydratovaní, důvěřujte IONIZOVANÉ VODĚ! Neexistuje nic, co podporuje celkové zdraví, jako dobrá alkalická voda.

Naše moderní diety nás bohužel učinily závislými na chuti sody, čaje, kávy nebo džusů. Je životně důležité, abyste svému tělu poskytli to, co potřebuje, aby se mu správně dařilo – ZDRAVOU VODU! Pití čaje nebo kávy s mírou je samozřejmě přijatelné, ale příště si je zkuste uvařit pomocí IONIZOVANÉ VODY! Mějte na paměti, že tyto nápoje lidské tělo odvodňují, takže nadměrná konzumace Vaše tělo dehydratuje.

Můžete být hrdí na to, že dáváte svému tělu to nejlepší tím, že pijete pouze svěží alkalickou IONIZOVANOU VODU.

Začněte s přechodem na ionizovanou vodu pomalu, zvláště pokud se Vaše současná strava sestává z mnoha kyselých nebo sladkých tekutin. Začněte svůj den vypitím sklenky ionizované vody půl hodiny před snídaní. Je to skvělý způsob, jak začít den!

Zdravíčko 👋
Těší nás, že Vás poznáváme.

Přihlaste se k týdennímu odběru úžasného obsahu našeho BLOGu do své emailové schránky.

Nezasíláme spam! Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů pro více informací.

Registrací dáváte souhlas se zpracováním Vaší emailové adresy pro zasílání výše uvedených upozornění, a to po dobu trvání souhlasu. Odhlásit se můžete kdykoliv kliknutím v každém emailu.