Naše studio

Připravili jsme pro Vás úplně nový vzhled našeho studia, ve kterém máte možnost si nabízené přístroje prohlédnout, seznámit se s jejich ovládáním a funkcemi, a hlavně ochutnat výbornou a svěží IONIZOVANOU VODU.

Samozřejmostí je, že si po předchozí domluvě můžete domů odnést domů i „několik kapek“ naší skvělé IONIZOVANÉ VODY.

Nový design budovy

Naši budovu jsme se snažili upravit tak, aby byla na první pohled moderní a bylo zřejmé, jaké produkty a služby vám nabízíme.

Pro vaše psí mazlíčky jsme připravili speciální venkovní koutek, kde se mohou při procházce občerstvit zdarma a ochutnat výbornou ionizovanou vodu s pH 9,5.

Nové prezentační prostory

Uvnitř budovy na vás čeká úplně nová prezentace přístrojů na výrobu IONIZOVANÉ VODY. K dispozici máme kompletní portfolio produktů, které vám velice rádi osobně představíme a seznámíme vás s jejich funkcemi a výhodami.

Dostanete také ochutnat naši výtečnou a svěží ionizovanou vodu a po předchozí domluvě je také možné vám tuto vodu připravit domů, abyste sami a v klidu vlastního domova posoudili její kvality.

Reklamní kampaň

Spustili jsme novou venkovní reklamní kampaň zaměřenou na nabídku našich špičkových přístrojů na výrobu IONIZOVANÉ VODY.

V následujících měsících se budete moci potkat s velkoformátovými billboardy. V tuto chvíli startujeme v krajském městě Pardubice.

Billboardy budou umístěné na více reklamních plochách po celém městě.