Výhody ionizované vody

IONIZOVANÁ VODA

PĚT TYPŮ VODY

Klikněte na jeden z níže uvedených typů vody, nebo pokračujte v posouvání.

Silně zásaditá ionizovaná voda
pH 11

Není určena k pití. Silně zásaditá ionizovaná voda zachovává správnou hygienu ve vašem každodenním životě díky silnému čisticímu účinku. Má dobré rozpouštěcí a teplo vodivé vlastnosti.

Použití: čištění potravin, úklid, odstraňování skvrn.

Příprava jídla
Úklid
Mytí nádobí

Čištění potravin

Pomocí Silně zásadité ionizované vody odstraníte ze zeleniny, ovoce a bylinek pesticidy a maso vyčistíte od antibiotik a jiné chemie. Vaše potraviny tak budou zdravější, chutnější a navíc obohacené o antioxidanty.

Úklid / čištění

Vyčistěte prkénko a utěrky. Vhodné pro vyčištění větracích otvorů od oleje a silných nečistot, tak i pro běžný úklid v kuchyni.

Odstraňování skvrn

Extra síla a absorbční síla – snadno odstraníte kávu, sójovou omáčku a olejové skvrny. Skvělé také na odstraňování odolných skvrn ze záchodové mísy.

Mytí nádobí a praní prádla

Při mytí nádobí používejte méně saponátu. Úspora nákladů na vodu, protože stačí pouze jedna třetina až čtvrtina obvyklého množství vody pro opláchnutí od mycího prostředku. Jste ekologičtí…

Kangen Water® – Kangen voda, ionizovaná Kangen voda, Leveluk, K8, SD501, SD501 Platinum, Junior, Anespa, Enagic, přístroje Leveluk

Ionizovaná voda
pH 8,5 - 9,5

Tento druh vody je ideální pro pití a zdravé vaření. Tato elektrolyticky redukovaná voda bohatá na vodík pracuje na obnovení vašeho těla do alkaličtějšího stavu, který je optimální pro dobré zdraví.

Ionizovaná voda je také přátelská k vašemu rozpočtu a životnímu prostředí. Zapomeňte na nákupy a skladování všech těch drahých plastových lahví na vodu!

Použití: pití, příprava jídla, kávy, čaje, polévek a dušených mas, zalévání a péče o rostliny. 

Polévky a dušená masa
Pití vody

Polévky a dušená masa

Ionizovaná voda umocňuje chuť ingrediencí, takže pokrmy jsou jemné a šťavnaté. Jídlo proto nepotřebuje tolik koření a lze se vyhnout přebytečnému solení.

Pití

Pijte ionizovanou vodu po celý den. Na rozdíl od kohoutkové vody nemá ionizovaná voda nepříjemný zápach, opačně má svěží a příjemně sladkou chuť.