Výhody ionizované vody

IONIZOVANÁ VODA

PĚT TYPŮ VODY

Klikněte na jeden z níže uvedených typů vody, nebo pokračujte v posouvání.

Silně zásaditá ionizovaná voda
pH 11

Není určena k pití. Silně zásaditá ionizovaná voda zachovává správnou hygienu ve vašem každodenním životě díky silnému čisticímu účinku. Má dobré rozpouštěcí a teplo vodivé vlastnosti.

Použití: čištění potravin, úklid, odstraňování skvrn.

Příprava jídla
Úklid
Mytí nádobí

Čištění potravin

Pomocí Silně zásadité ionizované vody odstraníte ze zeleniny, ovoce a bylinek pesticidy a maso vyčistíte od antibiotik a jiné chemie. Vaše potraviny tak budou zdravější, chutnější a navíc obohacené o antioxidanty.

Úklid / čištění

Vyčistěte prkénko a utěrky. Vhodné pro vyčištění větracích otvorů od oleje a silných nečistot, tak i pro běžný úklid v kuchyni.

Odstraňování skvrn

Extra síla a absorbční síla – snadno odstraníte kávu, sójovou omáčku a olejové skvrny. Skvělé také na odstraňování odolných skvrn ze záchodové mísy.

Mytí nádobí a praní prádla

Při mytí nádobí používejte méně saponátu. Úspora nákladů na vodu, protože stačí pouze jedna třetina až čtvrtina obvyklého množství vody pro opláchnutí od mycího prostředku. Jste ekologičtí…

Kangen Water® – Kangen voda, ionizovaná Kangen voda, Leveluk, K8, SD501, SD501 Platinum, Junior, Anespa, Enagic, přístroje Leveluk

Ionizovaná voda
pH 8,5 - 9,5

Tento druh vody je ideální pro pití a zdravé vaření. Tato elektrolyticky redukovaná voda bohatá na vodík pracuje na obnovení vašeho těla do alkaličtějšího stavu, který je optimální pro dobré zdraví.

Ionizovaná voda je také přátelská k vašemu rozpočtu a životnímu prostředí. Zapomeňte na nákupy a skladování všech těch drahých plastových lahví na vodu!

Použití: pití, příprava jídla, kávy, čaje, polévek a dušených mas, zalévání a péče o rostliny. 

Polévky a dušená masa
Pití vody

Polévky a dušená masa

Ionizovaná voda umocňuje chuť ingrediencí, takže pokrmy jsou jemné a šťavnaté. Jídlo proto nepotřebuje tolik koření a lze se vyhnout přebytečnému solení.

Pití

Pijte ionizovanou vodu po celý den. Na rozdíl od kohoutkové vody nemá ionizovaná voda nepříjemný zápach, opačně má svěží a příjemně sladkou chuť.

Káva a čaj
Příprava jídla
Péče o rostliny

Káva a čaj

Budete překvapeni nádhernou barvou, chutí a vůní kávy nebo čaje připravených s ionizovanou vodou. Díky schopnosti extrahovat vodu můžete také použít méně kávy nebo čaje a přesto dosáhnout plné a bohaté chuti nápojů.

Pomocí ionizované vody uděláte čaj i ze studené vody, tím se nezničí žádné účinné látky v čaji obsažené.

Příprava jídla

Čistá zelenina a ryby. Vylepšete chuť brokolice, cibule, bambusu apod. jejich převařením v ionizované vodě. Používejte méně soli a koření, i tak bude chuť výborná a svěží.

Péče o rostliny

Ionizovaná voda může rostlinám poskytnout svěžest a život.  Tato voda stimuluje klíčení a zlepšuje vývoj sazenic.

Čistá ionizovaná voda
pH 7,0

Voda zbavená chlóru, rzi a zákalu. Tato čistá neutrální voda je vynikající na pití.

Použití: příprava kojenecké a dětské stravy, zapíjení léků. 

Dětská strava
Léky

Dětská strava

Pro přípravu dětské výživy je Čistá voda o pH 7,0 naprosto vynikající.

Užívání léků

Neutrální čistá voda je lahodná pitná voda, kterou vaše tělo snadno vstřebá. Léky zapíjejte pouze touto vodou – její čistota a neutralita neovlivní jejich účinek.

Kosmetická ionizovaná voda
pH 4,0 - 6,0

Není určena k pití. Tato mírně kyselá voda je známá svými stahujícími účinky. Je úžasné ji používat k šetrnému čištění a péči o pokožku.

Použití: mytí obličeje, péče o pleť, vlasy a domácí mazlíčky, čištění a konzervace mražených potravin. 

Péče o pleť
Péče o vlasy
Péče o domácí mazlíčky

Péče o pleť

Stahující vlastnosti mírně kyselé vody jsou účinné při napínání a zpevnění pleti. Poklepáním naneste na pleť/pokožku a nechte ji uschnout. Tato voda je také vynikající při hojení ran.

Péče o vlasy

Po šamponování použijte tuto vodu místo kondicionéru. Snižuje nepříjemné zamotání vlasů a podporuje zářivý lesk. Uchovávejte ve spreji a když jste venku, nastříkejte si na vlasy a obličej.

Péče o domácí mazlíčky

Pro měkkou a lesklou srst vašich mazlíčků je postříkejte touto vodou a poté vykartáčujte. 

Leštění
Čištění
Mražené potraviny

Leštění

Lesklá zrcadla, brýle, skleněné plochy a okna lze pomocí této vody vyleštit do vysokého lesku.

Čištění / úklid

Odstraňte nečistoty z dřevěných podlah, keramických dlaždic apod., aniž byste zanechali lepkavé zbytky.

Mražené potraviny

Při zmrazování postříkejte potraviny (vč. ryb a krevet) mírně kyselou vodou, aby po rozmrazení neztratily svou chuť.

Silně kyselá ionizovaná voda
pH 2,5

Není určena k pití. Tato voda má dezinfekční vlastnosti. Silně kyselá voda je vhodná k dezinfekci kuchyňského nádobí a náčiní, kuchyňských desek, apod., abyste zabránili křížové kontaminaci (přenos bakterií nebo jiných mikroorganismů z jedná látky do druhé).

Použití: úklid, hygiena a komerční provoz. 

Čištění a desinfekce
Hygiena
Komerční provoz

Úklid a dezinfekce

Dezinfikujte nože, pracovní desky, utěrky, příbory apod. Očistěte a vydezinfikujte kuchyň a okolí kuchyně, tj. místa, která jsou největší živnou půdou pro bakterie.

Hygiena

Používejte na dezinfekci si ruce, zubního kartáčku nebo jako ústní vodu. Mějte ve své koupelně lahvičku s rozprašovačem pro snadné použití a rychlý přístup.

Komerční provoz

Kosmetické salony, kadeřnictví, restaurace, zemědělské školy, centra péče o děti, obchody se zvířaty, domovy s pečovatelskou službou – v těchto všech provozech má používání Silné kyselé vody velkou výhodu.

Zdravíčko 👋
Těší nás, že Vás poznáváme.

Přihlaste se k týdennímu odběru úžasného obsahu našeho BLOGu do své emailové schránky.

Nezasíláme spam! Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů pro více informací.

Registrací dáváte souhlas se zpracováním Vaší emailové adresy pro zasílání výše uvedených upozornění, a to po dobu trvání souhlasu. Odhlásit se můžete kdykoliv kliknutím v každém emailu.

Administrátorské přihlášení