Naše služby

otaznik

Proč klienti kupují ionizátory právě u nás,
co vám nabízíme a v čem jsme jiní?

otaznik

Proč klienti kupují ionizátory právě u nás,
co vám nabízíme a v čem jsme jiní?

Máme prostě nejlepší a bezkonkurenční servis.

Proč klienti kupují ionizátory právě u nás, co vám nabízíme a v čem jsme jiní?

Máme prostě nejlepší a bezkonkurenční servis.

Všechny ionizátory máme připravené k okamžitému odběru

Pokud si u nás zakoupíte ionizátor, jsme schopni Vám jej doručit v co nejkratší době, případně Vám nabízíme osobní odběr zboží u nás ve Studiu.

Nabízíme dovoz, montáž a zprovoznění ionizátorů, vč. seznámení s jejich obsluhou
Nabízíme prodej na splátky již od 15 Kč/den

U všech námi nabízených ionizátorů jsme Vám schopni zajistit financování jejich nákupu.

Pro bližší informace a kalkulaci nabídky nás prosím kontaktujte.

Reprezentativní příklad
Výše úvěru: 100 000 Kč, splatnost 15 let, počet splátek: 180, měsíční splátka: 910 Kč, roční úroková sazba 6,79 % s fixací na 5 let, RPSN: 7,44 %, celková částka splatná spotřebitelem: 164 124 Kč. Poplatek za zpracování a vyhodnocení žádosti o úvěr: 0 Kč, poplatek za zasílání ročního výpisu z účtu stavebního spoření i účtu úvěru (elektronicky): 0 Kč, poplatek za vedení a správu účtu úvěru ve fázi překlenovacího úvěru: 0 Kč, poplatek za vedení a správu účtu stavebního spoření a úvěru ve fázi přiděleného úvěru: 25 Kč/měs. Pojištění není povinné a platby na pojistné nejsou v RPSN zahrnuty. Pro získání úvěru za nabízených podmínek je nezbytné uzavření smlouvy o stavebním spoření.

Za zapůjčení prémiového modelu ionizačního přístroje s 8 titanovými deskami pouze 1 200 Kč měsíčně.

Na myšlenku zapůjčení a otestování ionizátoru nás přivedli sami lékaři. Proto nyní spolupracujeme s celou řadou lékařů z různých oborů, kterým vodní ionizátory zapůjčujeme za zvýhodněných podmínek.

Jedná se o nejvýkonnější antioxidační zařízení, které je vybaveno 8 titanovými deskami potaženými platinou. Generuje 5 typů ionizované vody a disponuje energeticky úspornými automatickými funkcemi. Velmi snadno ovladatelný přístroj s plně automatickým provozem a velkým displejem.

Více informací ZDE.

Nabízíme dovoz, montáž a zprovoznění ionizátorů, vč. zaškolení - vše ZDARMA

Všechny nabízené ionizátory jsme schopni doručit na Vaši adresu v co možná nejkratší době. 

Součástí dovozu je i samotné zapojení přístroje, jeho zprovoznění a seznámení zákazníka s jeho funkcemi a údržbou.

Tyto služby našim zákazníkům nabízíme zcela zdarma v rámci našeho servisu.

Nabízíme výhodný kurz Eura. Při koupi ionizátoru K8 můžete ušetřit až 4 244 Kč

Vzhledem k množství realizovaných objednávek v měně Euro máme od našich partnerů zajištěny výhodnější kurzy převodu měn.

Proto jsme Vám schopni, při nákupu ionizátoru, nabídnout lepší kurz, než většina standardních bankovních domů/společností.

Každý klient obdrží dárek v hodnotě min. 5 000 Kč (Kurkuma, Kurkumový čaj, příslušenství k ionizátoru)

Jako poděkování za důvěru jsme si pro každého klienta, který si zakoupí ionizátor, připravili několik drobných dárků v hodnotě až 5 000 Kč.

Jedná se např. o balení kurkumového čaje, balení gelových kurkumových kapslí a příslušenství k ionizátorům (cestovní lahve na vodu, rozprašovače na vodu, kyselinu citronovou, apod.).

Zajišťujeme následný servis přístrojů a možnost koupě příslušenství (za nákupní ceny)

Všem našim klientům, i vlastníkům ionizačních přístrojů japonské společnosti, nabízíme následný servis.

Např. pomoc s objednávkou komplexního čištění přístroje, technickou pomoc ohledně čištění/servisu přístrojů a konzultace na telefonu. 

Dále pak nabízíme možnost objednání originálních příslušenství, jako jsou filtry, kyselina citronová, lahve na vodu, vhodné kuchyňské baterie se speciální přípravou pro napojení ionizátoru, apod.

Všechno příslušenství a produkty nabízíme za nákupní ceny a bez jakékoliv marže navíc.

Doporučte nás a my vám darujeme ionizátor zdarma (ten nejrychlejší ho získal již za 75 dní)

Víte o tom, že nejlevnější a nejúčinnější reklama je reklama od spokojených klientů?

Mnoho lidí by si rádo pořídilo ionizátor, ale nynější finanční situace jim to bohužel nedovoluje.

My máme exkluzivní řešení pro Vaši spokojenost a tím i podporu Vašeho zdraví a zdraví celé rodiny.

Doporučte nám každých 5 měsíců jednoho kupujícího klienta a obdržíte ionizátor zdarma!!!

Ten nejrychlejší jej získal již za 75 dní.

Zdarma poskytujeme dlouhodobé poradenství a konzultace

Poskytování poradenství a konzultací zdarma je naší prioritou. 

Jsme Vám dostupní na telefonu, e-mailu či zde na stránkách přes dotazníkový formulář. Drtivou většinu dotazů jsme schopni zodpovědět nejpozději do druhého dne.

Naše klienty obsluhujeme i dále po zrealizování obchodu. Informujeme je o novinkách, akčních nabídkách, zajišťujeme pro ně servis přístrojů a objednávky příslušenství, nebo jim radíme ohledně zdravého životního stylu.

Své služby, následný servis a pomoc nabízíme i těm, kteří si ionizátor zakoupili jinde

Každý týden se na nás obrací klienti, kteří si dříve zakoupili ionizátor na vodu u jiného prodejce, dnes se o ně nikdo nestará a nemají nikoho, kdo by jim poskytnul poradenství, pomáhal zajistit náhradní filtr nebo další příslušenství, případně s nimi řešil servis přístrojů.

Je to to nejsmutnější, co může spotřebitele potkat. A to si japonský výrobce ionizátorů nezaslouží. Nejlepší ionizátory na světě musí mít nejlepší servis.

Z těchto důvodů jsme se rozhodli pomáhat i všem těm, kteří si ionizátor koupili někde jinde, a není o ně postaráno. Všechny produkty necháváme za nákupní cenu a bez jakékoliv marže navíc.

Dokonce, těm nejvíce pozitivním klientům, zajišťujeme filtry zdarma. Stačí být pozitivní a dělat nám reklamu.

Bylo nám řečeno, že naše společnost DVK má nejširší síť v Evropě. Kromě ČR máme zastoupení také na Slovensku a v Anglii. Letos jsme také úspěšně vstoupili do Ameriky. Informace nabízíme ve 28 jazycích. V ČR bychom pro Vás rádi měli v každém městě zastoupení, abyste si nemuseli nic nechávat zasílat, ale hned si to mohli koupit sami. K tomu ale potřebujeme Vaši přízeň a doporučení Vašich přátel, známých nebo oblíbené prodejny, kde by mohli naše produkty nabízet.

Můžeme vám nabídnout další rady ohledně zdravého životního stylu

Vzhledem k našemu zaměření na moderní a zdravý životní styl jsme Vám schopni nabídnout další rady a informace ohledně zvýšení kvality Vašeho života.

Primárně se jedná o doplňky stravy z kurkumy (čaj a gelové kapsle) a zelené potraviny Green Ways.

Společnost Green Ways je největší evropský prodejce zelených potravin. Nabízí zelené potraviny z chlorelly a ječmene, jako jsou BIO tablety z chlorely nebo ječmene, enzymatický elixír z ječmene nebo chlorella v prášku (příprava smoothie, přísada běžných jídel nebo jako součást domácí kosmetiky).

Pro podrobnější informace nebo sjednání informační schůzky se na nás můžete obracet na tel. 777 773 033 nebo na email info@DV-K.cz.

Tímto přístupem jsme se pro naše zákazníky stali TOP partnerem při koupi ionizačních přístrojů, jejich následném servisu a v případě poradenství a konzultací.​