REFERENCE

ÚSPĚCHY A ZKUŠENOSTI NAŠICH KLIENTŮ
JSOU NEJLEPŠÍ REFERENCE

Zdravím všechny majitele živé vody (Kangen), a nejenom ji, ale i Enagic zařízení, které dovede produkovat i další čtyři kvality vody. Nechci zde přehánět zázračnosti tohoto výtečného ionizátoru, že dokáže zázraky za čtrnáct, nebo měsíc, když jsme padesát nebo i mnohem více let žíly a stravovali se běžně či nezdravě a pak doufali nebo dokonce tvrdily o zázračné změně našeho organismu či vyléčení závažných zdravotních problémů. Po jedné návštěvě a přednášce jsem si uvědomil, že můj zdravotní stav i když stále velmi nadprůměrně dobrý by stálo za to ho ještě podpořit něčím čemu jsem uvěřil a hlavně po prostudování dostupné literatury hlavně pak od Dr. Hiromi Shinya kterou jsem přečetl nejméně čtyřikrát a jistě ještě několikrát pročtu. Vždy mi něco přidá do zdokonalení svých ne zrovna nejlepších zvyklostí. Ale na závěr, ionizátor jsem si pořídil těsně před koncem roku 2020 a musím se přiznat, že ne zrovna od přednášejícího, ale na netu jsem našel konkurenci pod vedením Danulky inkognito Kangena a jejího partnera Luboše Prokůpka, svá pocházející z Pardubic, kteří neberou nabídky jen výdělečně ale s velkým zájmem, profesionalitou a nadšením. Při předání u mne příjemně ztratili celou neděli, vše důkladně nainstalovali, vysvětlili a předvedli a v debatě se snažili předat co nejvíce informací a vlastních zkušeností. Po půlročním svědomitém používání, t.j. 2,5l Kangena vody 9,5Ph mám tyto zkušenosti.

Je pravda že kloubní problémy to neodstranilo, ale při svých 72 letech pracují 10 hodin denně ve své firmě a když říkám pracuji tak to je opravdu fičak a jen že bych tam posedával. Pak veliký údiv ve mně vzbudil fakt, že má krbová kamna, která mají téměř 5 m odtah spalin do komína mi dehtuji sklo v dvířkách. A věřte že jsem nenašel ani specializovaný chemický prostředek, který by celé okno vyčistil, ale vždy zůstane 5 cm okolo okno černé až voda 2,5Ph toto vyčistila k naprosté dokonalosti a zrovna tak při odstranění vodního kamene na WC a při dalším úklidu, opravdu jak zázrak čistá voda a takovýto účinek. Co se týká účinků na mém zdravotním stavu, tak i když to nebyl můj záměr, tak mi dcera při stříhání vlasů již několikrát řekla abych si nechal nabrousit strojek a nůžky a to roky před tím nebylo potřeba, takto ve svém věku budu muset opět pořídit hřeben, ach jo, to to jsem opravdu nepotřeboval.

Nakonec jen si musíme uvědomit, že máme v těle 100 000 km cév, které se starají o všechny naše orgány a to bude chvilku trvat, než je naše živá voda vyčistí a vše uvede do normálu a tím nám prodlouží život do krásných 129-140 let, no hrůza to budu asi ve firmě makat ještě nejméně 30 let a to jsem myslel že skončí nejdéle v ….letech.

Tak neváhejte a vzhůru do další půli života.

Děkuji Daně a Lubošovi z Pardubic 🤣🤣🤣

Jirka

15. června, 2021

Asi po 14 dnech používání mohu potvrdit, že se s Kangen vodou výborně čistí zuby (podle procedury Dr. Estina), všechny hnědé skvrnky se rozpustily, zuby se vybělily a jsou hladké. S ústní sprchou kterou jsem si koupil to funguje dokonale.

Dále jsem zaznamenal během cvičení ve fitku dramatický nárůst energie a síly. Během hodiny cvičení vypiju asi 1,7 l Kangen vody. Také regenerace po cvičení se velice urychlila. Chodím teď cvičit 5x, 6x týdně.

Koupil jsem si na plantáži 3 kg jahod na 10 minut je namočil do vody pH 11.5, rozložil je do jedné vrstvy a nechal je v místnosti s teplotou 26 stupňů. Ani jedna se nezkazila během 3 dnů, než jsem je snědl. Stejně tak koktejlová rajčata, vůbec neplesniví.

Vůbec nechápu, jak se může existence takového skvělého pomocníka už 30 let více méně stále ignorovat.

A to jsme teprve na začátku. Ted večer jsem měl nohy na 20 min namočené v lavoru s pH 11.5. Dočetl jsem se, že to detoxikuje. Minimálně to pročistí všechny dráhy a body co jsou na chodidlech. Každopádně to je velmi příjemné. Největší nářez ovšem je ta nezvyklá síla a energie v posilce. Uvidíme jestli se udrží i dlouhodobě, abychom mohli vyloučit i jiné možné příčiny. Ale cítím jak mně ta voda saturuje a tak prostě to tělo lépe funguje.

Luboš V.
Mělník
Odebírat
Upozornit na
guest