IONIZOVANÁ voda jako SILNÝ ANTIOXIDANT, zdravá voda pro REVITALIZACI BUNĚK a ZDRAVÁ ALTERNATIVA

Dobrá IONIZOVANÁ voda
Dobrá IONIZOVANÁ voda

Změň svoji vodu, změníš svůj život...

IONIZOVANÁ VODA je SILNÝ ANTIOXIDANT, zdravá voda pro REVITALIZACI BUNĚK a ZDRAVÁ ALTERNATIVA v porovnání s vodou z kohoutku nebo vodou balenou.

Ionizovaná voda (neboli elektrolyzovaná redukovaná voda nebo vodíková voda) začíná jako voda z vodovodu. Ionizační přístroje odfiltruje chlór a další nečistoty z vody z vodovodu a poté oddělí vodík a kyslík procesem známým jako elektrolýza. Tento proces přidává elektron k vodíku tvořící novou molekulu zvanou diatomický molekulární plynný vodík. Když se přidá do vaší pitné vody, vytvoří se na antioxidanty bohatá K-VODA.

Oxidant je podle definice oxidační činidlo, zatímco antioxidant je jakákoli látka, která zpomaluje nebo zabraňuje oxidaci jiné chemické látky.

V lidském těle se oxidační poškození podílí na mnoha našich současných onemocněních, jako je rakovina, srdeční choroby a cukrovka. Antioxidanty, na druhé straně, působí na snížení volných radikálů (nebo vysoce reaktivních chemikálií) v těle, které mají potenciál poškodit buňky a způsobit onemocnění. 1

VE VĚDECKÉ STUDII PODLE NATIONAL INSTITUTE OF HEALTH (NÁRODNÍHO INSTITUTU ZDRAVÍ), BYLO ZJIŠTĚNO:

„Konzumace vody bohaté na vodík po dobu 8 týdnů vedla k 39% zvýšení (p <0,05) antioxidačního enzymu superoxid dismutázy (SOD) a 43% snížení (p <0,05) reaktivních látek s kyselinou thiobarbiturovou (TBARS) v moči. Subjekty dále prokázaly 8% zvýšení cholesterolu s vysokou hustotou lipoproteinů (HDL) a 13% snížení celkového cholesterolu / HDL cholesterolu od výchozí hodnoty po 4 týdnech.“ 2

Vědecký mikroskop
Srdce

CO TO ZNAMENÁ?

Podle této studie prokázali ti, kteří pili vodu bohatou na vodík, podstatný nárůst jejich antioxidačních enzymů a obrovský pokles kyselin v moči. Účastníci výzkumu dále také prokázali významné zvýšení HDL „dobrého cholesterolu“ a významné snížení „špatného cholesterolu“.

„Elektrolyzovaná redukovaná voda“ (neboli voda K-VODA nebo voda bohatá na vodík) se v japonských nemocnicích používá již po celá desetiletí. A nyní si můžete stejnou alkalickou, antioxidační, na minerály bohatou, čistou, bezpečnou a zdravou pitnou vodu připravit přímo u vás doma.

0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Další zajímavé články
Kimčchi

Kimčchi

Jak vzniklo pravé „BIO“ kimčchi v mojí kuchyni? Jak moc jsou BIO produkty skutečně BIO? To nás díky síle vody již nemusí zajímat, protože si

Pokračovat ve čtení »